Zbulohet data kur vjen bashkëpunimi Kida x Lyrical Son x Mc Kresha

By

Kida ka bashkuar forcat me Mc Kreshën dhe Lyrical Son në këngën që quhet ‘Flutur’.

Në postimin e ri, ajo ka zbuluar edhe detajet e fundit sa i përket lansimit të bashkëpunimit. Kënga e re do të lansohet të enjten në ora 18:00.

Kujtojmë se Kida dhe dy reperët kanë qenë goxha aktivë gjatë kësaj vere me koncerte gjithandej vendit dhe më tej./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm