A e dini emrin e vërtetë të Butës?

By

Buta është njëri ndër reperët më të pëlqyer për momentin dhe shumë aktiv me koncerte nëpër trojet shqiptare.

Por a e dini emrin e vërtetë të tij?

Emri i plotë i artistit është Betim Jonuzi…

Reperi pak ditë më parë solli një bashkëpunim të dytë me Ledri Vulën me titull “Merri Merri” klipi i së cilës u xhirua në Amerikë.

Buta erdhi me një bashkëpunim edhe me Gjikon – si mysafir i këtij të dytit në albumin e lëshuar javë më herët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm