Detajet e këngës së re të Bardhit!

By

Bardhi ka disa ditë që ka paralajmëruar projektin e tij më të ri.

Pas bashkëpunimit me Fifin dhe Dj Gimi O, reperi do të vij solo.

Përderisa ishte zbuluar data e lansimit që do të jetë 2 shkurt tashmë janë kuptuar edhe detaje të tjera.

Kënga e re e tij titullohet “Aureol” dhe është punuar nga Çelik Lipa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm