I dashuri turk i Genta Ismajlit, përjetëson shqiponjën në trup (FOTO)

By

I dashuri turk i Genta Ismajlit, Usta, ka bërë një tatuazh të ri.

Ai përjetësoi shqiponjën dhe fytyrën e Skënderbetu në krahun e tij.

Ka qenë këngëtarja ajo e cila e ndau një video në instastory, me anë të cilës mund të shihni tatuazhin e tij.

Nëse nuk e dini, Genta aktualisht po qëndron në Turqi ku edhe po punon në disa projekte të reja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm