Çka e shqetësoi Melisën gjatë natës? (VIDEO)

By

Melisa është ankuar gjatë natës për Xhulin, pasi siç tha ajo, kjo e fundit e zgjoi nga gjumi duke folur për moralin.

Këngëtarja tutje i tregon Stresit se Xhuli fliste vazhdimisht për gratë e dhunuara me zë të lartë, ndërkohë që kjo kishte dhimbje të këmbës dhe s’mund të flinte.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Artikuj të ngjashëm