Detaje të reja nga festa e bebes së Tunës (FOTO)

By

Të dielën ajo pati edhe të ashtuquajturin “babyshower”, ku mblodhi të afërmet e saja për të festuar ardhjen në jetë të fëmijës së saj.

Tuna nga kjo festë nuk mbajti asgjë private, duke nxjerrë në publik momentet më të bukura të kësaj ngjarjeje.

Ajo është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe pritjes së saj po i vije fundi. Brenda pak ditësh ajo do bëhet nënë për herë të parë.

Në këtë festë, Tuna ishte përkujdesur që gjithçka të dukej në ngjyrë të kaltër, ngjyrë kjo që kryesisht simbolizon gjininë mashkullore.

Pothuajse çdo ditë ajo po vazhdon të bëjë publike detaje të reja nga kjo festë, duke publikuar imazhe në rrjetet sociale.

Kjo festë kishte gjithçka të organizuar me hollësi, deri në detajet më të vogla. /Prive.al/

Awesome dessert table at a Little Man party decorated by @granddecor & @gelatocakehouse #mustache

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

 

Artikuj të ngjashëm