Adelina Tahiri po mendon të bëjë edhe një fëmijë? (VIDEO)

By

Adelina Tahiri së shpejti rikthehet me projekte të reja.

Këngëtarja nga Shkupi, tha në Prive disa javë më parë se nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga muzika dhe se po punon në këngë të reja.

Por a po mendon ajo të bëjë një fëmijë të dytë?

Në intervistën më poshtë e kuptoni se çfarë thotë këngëtarja rreth kësaj pjesë dhe për burrin e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm