Lumi B zbulon talentin e fshehur dhe është shumë interesant (VIDEO)

By

Lumi B sapo na tregoi se përveç të bërit muzikë, ai ka edhe një talent tjetër.

Reperi postoi një video në llogarinë e tij në Instagram ku shihet teksa sill me gisht topin e basketbollit.

Në video, Lumi është i shoqëruar nga djali i tij Blini, me të cilin kaluan pak kohë në një sallë sportive të basketbollit.

Nëse nuk e dini, kënga e fundit e reperi është ‘Pse m’le’ – projekt i cili mori goxha miliona klikime në youtube dhe u mirëprit nga fansat e tij edhe pse ishte ndryshe nga këngët e tjera të tij./Prive.al

View this post on Instagram

🏀

A post shared by Lumi B (@lumib) on

Artikuj të ngjashëm