E thotë Stresi: Ja çfarë po ndodh në “Baba Stars” (VIDEO)

By

Ka disa muaj që është përfolur për një krisje marrëdhëniesh në labelin “Baba Stars”.

Dhe këtë e konfirmoi edhe reperi Arkimed Lushaj, i ftuar në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Aludimet e disa muajve i konfirmoi Stresi i cili është edhe njëri ndër bashkëpunëtorët e këtij grupi reperësh të njohur.

Ai tha se në Baba Stars ka përçarje të cilat nuk do të donte t’i shihte.

Intervistën e plotë të Stresit ndiqeni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm