Degradojnë Blunt e Real: Shajnë publikisht secilin kritikues (+16)

By

Reperët Blunt dhe Real i kanë shpallur ‘luftë’ një vargu të kolegëve së fundmi.

Dissat në këngë për reperë e madje edhe për këngëtare kanë treguar se dyshja e pandashme kanë kaluar në sulm.

Por, kjo qasje nuk është limituar vetëm tek artistët.

Dyshja në rrjete sociale i kanë shpallur ‘luftë’ edhe gjithë komentuesve kritikues të cilët i kanë sharë në mënyrat më të rënda të mundshme.

E tepërt, apo jo?! /prive.al

Artikuj të ngjashëm