Dua dhe Rita mbërrijnë në Brit Awards: Si po duken vajzat në tapetin e kuq? (FOTO)

By

Kanë mbetur edhe disa orë para fillimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Brit Awards.

Shqiptarët si kurrë më parë kanë arsye për të ndjekur për së afërmi ngjarjenkryesore muzikore të Britanisë së Madhe.

E gjithë kjo në saje të dy këngëtareve shqiptare, Rita Orës dhe Dua Lipës, të cilat do t’i shohim sonte rreth orës 23:00, sipas kohës sonë lokale.

E tashmë, Dua dhe Rita kanë bërë debutimin e tyre në tapetin e kuq tek eventi në të cilin Dua është nominuar në pesë kategori dhe është favorite për të triumfuar në të paktën një ose dy prej tyre.

Ato duket për mrekulli. Pamjet poshtë flasin vetë… /Prive.al

Subtle

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

red carpet vibes ❤️ tune in from 8pm! #brits

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm