Azemi na paska gjetur krejtve zgjidhjen për flokë me stil!

By

Kushdo që e ka ndjekur në Big Brother VIP për mbi dy muaj, ka mundur ta vërejë se sa të rëndësishme e ka pasur Azemi pjesën e stilimit të flokëve.

E duket se për një përvojë më të mirë për veten dhe të gjithë, ai ka bërë zgjidhje!

Në bashkëpunim me disa sipërmarrës shqiptarë në Zvicër, është lansuar produkti më i ri, dyll për flokë.

Produkti vjen në katër linja të cilat i bashkon fakti se të gjitha janë me përbërës natyralë.

Produktet janë vegane dhe miqësore me mjedisin, të bëra me përbërës natyralë si balta dhe rëra. Pavarësisht nëse dëshironi mbajtje të fortë apo fleksibël, një pamje mat apo me shkëlqim, vitamina apo forcimin e flokëve, dylli i Tiki Hair është zgjidhja për të gjitha!

Ato mund të porositen online për një çmim promocional prej 29,90 frangësh.

Ndryshe, Azemi pos si pjesë dhe imazh i kësaj sipërmarrjeje do jetë i angazhuar edhe në ekran me projekte të reja.

Suksese Zemi! /prive.al

Artikuj të ngjashëm