Armina Mevlani nuk ka të ndalur (FOTO)

By

Ish Miss Albania bukuroshja Armina Mevlani tash e disa kohë po zhvillon karierrën e saj në fushën e modës ku po korrë suksese mjaft të mëdha.

Ditë më parë ajo ishte pjesë e Milano Fashion Week dhe Paris Fashion Week nga ku ndau me publikun pothuajse gjithë aktivitetet e saja në ato organizime.

Por duket se ajo nuk e ka ndërmend të ndalet e rradha ishte për udhëtimin tjetër atë drejt Turqisë ku po mbahet Istanbul Fashion Week.

Armina sikurse në organizimet tjera ato në Milano dhe Paris edhe këtu shihet se është e ulur në rreshtin e parë privilegj ky që e gëzojnë shum pak persona.

Angazhimet e mëdha që po bën bukuroshja padyshim që do ti kenë frytet e veta në të ardhmen e afërt. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm