Dëgjoni pak nga kënga e re e Kidës

By

Kida para disa ditësh paralajmëroi një surprizë për fansat dhe ndjekësit e saj.

Dhe natyrisht që do të ishte një këngë e re, meqenëse së këngëtarja tashmë është duke punuar për dy tregje muzikore atë shqiptare dhe ndërkombëtare.

Kënga e radhës duket se do të jetë hit dhe është në gjuhën shqipe. Titulli i produksionit të ri duket se do të jetë “Paranoja”.

Kida ka hyrë në llogarinë e saj në Instagram për të shpëndarë një klip të shkurtër duke iu prezantuar ndjekësve të saj, projektin e ri. /Prive.al

View this post on Instagram

This is not #Paranoia🙊!!!! @mixeyofficial

A post shared by KIDA (@kida) on

Artikuj të ngjashëm