Sfilata e Valdrin Sahitit: Pamjet brenda përgatitjeve të mbrëmjes glamuroze

By

Në muajin prill, Valdrin Sahiti na njoftoi me kreacionet e koleksionit pranverë/verë 2022.

Gjithçka ishte tjetër nivel, nga fustanet deri tek mënyra e prezantimit.

Por, ende nuk kanë mbaruar punët. Ashtu siç ishte paralajmëruar sfilata e koleksionit pikërisht sonte është edhe mbrëmja e madhe glamuroze.

Gjithçka po përgatitet dhe Prive sjell edhe pamjet e para nga vendi ku do të mbahet sfilata e madhe.

Lista e të ftuarve është po aq glamuroze sa vet sfilata dhe përfshin si Liberta Spahiu, Alaudin Hamiti, Leonora Jakupi, Ledri Vula, Sara Hoxha, Lori Hoxha, Elvana Gjata, Elita Rudi, Nora Istrefi, Capital T e të tjerë.

Prive do ju mbajë të të informuar dhe të parët do të sjellim edhe fotografi nga të famshmit tanë dhe çfarë kanë veshur. /Prive.ala

Artikuj të ngjashëm