Bashkëpunimi mes Ronela Hajatit dhe Vig Poppa do të jetë rikrijim i këngës së vjetër shqiptare

By

Pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se Ronela Hajati dhe Vig Poppa janë bërë bashkë për një këngë te re.

Bashkëpunimi me titullin “Alo” do të jetë pjesë e albumit të ri të këngëtares.

Artistja ka zbuluar se kënga do të publikohet në datën 20 qershor.

View this post on Instagram

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Por, në një tjetër postim u bë e ditur se kënga do të ketë disa elemente të këngës së njohur të Luan Zhegut me titull “Alo, alo”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm