Dëgjoni pak nga kënga e re e Kidës (VIDEO)

By

Kida së shpejti publikon këngën e re.

Para se kjo të ndodhë, këngëtarja ndau një video të shkurtër me ndjekësit e saj në Instagram në mënyrë që të dëgjojnë pak nga projekti i ri.

Muzikën e ka realizuar Mixey dhe titullohet “Paranoia”.

Ajo nuk dha një datë për publikimin e këtij projekti megjithatë deri në lansim, dëgjojeni pak në videon e mëposhtme./Prive.al

View this post on Instagram

This is not #Paranoia🙊!!!! @mixeyofficial

A post shared by KIDA (@kida) on

Artikuj të ngjashëm