Dëgjoni pak nga kënga e re e Dafina Zeqirit (VIDEO)

By

Pas disa postimeve kriptike në llogarinë e saj në Instagram, Dafina zbuloi se ajo ka gati një projekt të ri.

Kënga titullohet “A je pendu” dhe vjen menjëherë pas ndarjes së saj nga DJ Geek.

Projekti i ri pritet të publikohet së shpejti, mirëpo ajo ndau me ndjekësit e saj një copëz të asaj se si do të tingëllojë kënga e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm