Brenda shtëpisë së Labinot Tahirit! Si pallat… (FOTO)

By

U bë deputet i Kuvendit të Kosovës në këtë legjislaturë nga radhët e Aleancës Kosova e Re, por para se të merrte mandatin e përfaqësuesit të popullit, ai për një kohë të gjatë ka kënduar për ta.

Labinot Tahiri që ka një karrierë të gjatë në muzikë, ka edhe një standard të mirë jete dhe gjithçka e ka ndarë me të tjerët sepse njihet edhe si filantrop.

E Labi, ka një shtëpi të mahnitshme në periferi të Ferizajt, ku edhe është lindur e rritur.

Ai nuk e ka lënë asnjëherë qytetin e tij dhe atje jeton me tërë familjen.

Për nga eksterieri shtëpinë e Labit e kemi parë, por jo edhe brenda.

Këngëtari ka vendosur ta publikojë një video në ambientet brenda shtëpisë së tij, e cila është mbresëlënëse.

Meqë edhe jemi në prag festash, në sallonin gjigant të Labit nuk mungon pema e vitit të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm