Dëgjoni pak nga kënga e re e Butrint Imerit (VIDEO)

By

Para pak javësh, Butrint Imeri erdhi në bashkëpunim me Kidën dhe Ledrin për këngën “Dale”.

Kënga vazhdon të ketë një sukses të jashtëzakonshëm me klikime rekord – brenda 11 ditësh kënga mblodhi plot 15 milionë klikime.

Por, Butrinti po përgatit këngën e tij të re dhe ndau disa sekuenca në llogarinë e tij në Instagram.

Më poshtë mund të dëgjoni tingujt e parë të këngës, ndërkaq data e lansimit nuk dihet akoma. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm