A ia kontrollon gruaja telefonin Ermal Fejzullahut? (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve”, mbrëmë në emisionin Prive.

Përmes minutave të rezervuar për të, ai ka treguar sa herë e rrahu babai i tij Sabriu, a ia kontrollon bashkëshortja telefonin, a është i lumtur ashtu siç duket dhe shumë të tjera.

Përgjigjet e këtyre dhe më shumë mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm