Dëgjoni pak nga kënga e re e Azet (VIDEO)

By

Azet ka paralajmëruar sërish këngë të re.

Reperi shqiptar me famë në Gjermani, hyri në Instagram mbrëmë vonë, për të ndarë pak nga projekti i ri me ndjekësit e tij të shumtë.

Kënga si shpesh herë është në gjuhën gjermane me pak fjalë shqip brenda.

Azet nuk dha detaje rreth publikimit e as nëse kënga do të jetë në duet me Zuna – reperin me të cilin nuk ndahet asnjëherë.

Kënga e re është punuar nga producenti gjerman Vicent Stein dhe ju mund ta dëgjoni pak në videon e mëposhtme./Prive.al

View this post on Instagram

Hier wird nicht geschlafen. @vincent.stein 👑

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Artikuj të ngjashëm