“Kënga Magjike”: Kjo këngëtare do të jetë krah Ardit Gjebreas në prezantim

By

Ardit Gjebrea ka vendosur se kë do të ketë në krah në prezantimin e spektaklit të “Këngës Magjike”.

Gjebrea ka zgjedhur Marsela Marsela Çibukajn si bashkë-prezantuese në netët finale.

Moderatori ka publikuar në Instagram një foto me Marselën dhe përkrah ka shkruar:

“Gëzuar! Për prezantimin bashkë të netëve finale të Kënga Magjike 2021! Marsela Çibukaj mbi të gjitha – artiste!”.

Artikuj të ngjashëm