Gold AG jep premtim të madh, paralajmëron lansimin e bombës

By

Po zotohet se është reperi që i jep flakë këtij zhanri.

Projekte të njëpasnjëshme dhe sërish ai po paralajmëron dicka të madhe.

Reperi shqitar Gold AG, ka thënë se është gati që të sjellë një “bombë”.

Në profilin e tij në Instagram, ka dhënë një deklaratë përmes së cilës bën me dije se shpejt do të publikojë një këngë, që sipas tij do jetë bombasdike.

“Shuj se repin unë e kalli, e ti qit ujë. Po vjen bomba”, ka shkruar ai, duke mos dhënë as edhe një detaj tjetër rreth kësaj punë.

Me siguri, projekti i tij nuk do vonojë pasi që ai edhe e paralajmëroi, e s’do t’iu mbetet borxh fansave. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm