Dedikimi special i Teutës për babain

By

Për aktoren Teuta Krasniqi dita e sotme është më e veçantë se të tjerat.

Kjo për faktin se babai i këngëtares, Profesor Milazim Krasniqi feston ditëlindjen duke mbushur plot 61 vite jetë.

E në këtë ditëlindje, një urim i ndjerë nuk kishte se si të mos mungonte nga Teuta e cila ka shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i dëshiruar çdo të mirë babait të saj.

Më poshtë postimi i plotë shoqëruar me foton e z. Krasniqi me mbesat, vajzën e Memlit dhe Tarën.

Ckado qe them e çkado qe mund te shkruaj, nuk mjafton me pershkru dashnine, rrespektin dhe mirenjohjen qe e kam per ty babi.
Faleminderit qe gjithmone ke qene dhe vazhdon te jesh perkrahja dhe mbeshtetja ime me e madhe.
Heroi im, Babi im, urime ditelindja. Pac shendet dhe mbaresi. Te paçim gjithmone.
Te duam shume, Tuti, Tara dhe Kaia

Artikuj të ngjashëm