“Sorry” është bashkëpunimi i ri i Young Zerkës

By

“Sorry”, mban titullin kënga e Young Zerkës të cilën e ka lansuar në bashkëpunim me Alandy-n

Për melodinë e këngës ‘Sorry’ u përkujdesën: Alandy, Young Zerka dhe Edlir Begolli ndërsa videoklipi u realizua nga Max Production.

Më poshtë mund ta ndiqni të plotë bashkëpunimin dhe videoklipin e ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm