Dani sot feston!

By

Këngëtari shumë i dashur, Ramadan Krasniqi po feston ditëlindjen.

Artisti që i dha shumë muzikës shqiptare po mbush plot 64 vjet.

Dani ka një bagazh të madh artistik me më shumë se 41 albume  dhe shumë projekte muzikore që janë shndërruar në hite.

Gjithashtu kujtojmë se artisti ishte i ftuar në Prive në një intervistë si asnjëherë më parë ku foli me plot mall për bashkëshorten e tij të ndjerë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm