Mjeshtre e transformimeve, Dafina Zeqiri po na huton me ndryshimet e pamjes

By

Javë më parë ajo na surprizoi duke prerë flokët e saja të shkurtra, e madje mori shumë lëvdata për këtë hap të guximshëm.

Dhe po, ajo po dukej shumë bukur në frizurën e re!

Madje e xhiroi edhe një klip në Bruksel me këtë super pamje, që stilit të saj po i shkon fort.

https://www.instagram.com/p/Bxw2vqghYw9/

Por Dafina Zeqiri, e ka bërë n’jet që të mos rrijë një javë njësoj. Këngëtarja tani prapë ka publikuar imazhe me flokët e gjata.

Këngëtarja madje u shndërrua sërish në bionde, e kujtojmë se një stil të tillë flokësh e kishte edhe para se t’i priste tërësisht të shkurtra!

Artikuj të ngjashëm