Emina përsëri në fshat, modelja lë jetën e luksit për bukuritë e malësisë

By

Milionere, jeton në një prej vendeve më të bukura të Shteteve të Bashkuara në një vilë jashtëzakonisht luksoze.

Por Emina Çunmulaj, mbetet malësore dhe një vajzë tipike fshati.

Modelja e famshme shqiptare, po kalon ca ditë pushimesh në vendlindjen e saj në Mal të Zi, bashkë me të bijat, Ellan dhe Mian.

Dhe më mirë se Cunmulaj, askush s’i ka promovuar bukuritë e malësisë dhe jetën e fshatit meqë ajo ndiqet nga qindra njerëz në Instagram.

Çunmulaj, ka publikuar një seri imazhesh e videosh nga lagja ku është rritur derisa vajza e saj, Ella, po bënte lojërat e zakonshme fëmijërore me biçikletë e rërë rrugësh, që pa dyshim do ngelet në kujtesën e saj si njëra ndër periudhat më të lumtura të fëmijërisë.

E vet Emina, nëpër imazhet që publikon duket fare e thjeshtë derisa stili i ri i flokëve, po i shkon jashtëzakonisht shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm