Dani sjellë baladën e re krejtësisht në stilin e tij – këngë quhet “Pëllumbeshë”

By

Këngëtari i famshëm kosovar Ramadan Krasniqi i njohur edhe me nofkën Dani, ka publikuar mbrëmë këngën e tij më të re.

Një baladë dashurie krejtësisht e stilit të Danit, është lansuar nga këngëtari me një klip.

Ai shfaqet elegant si gjithmonë dhe as në veshje kësaj here s’i është larguar të qenit “Dan”.

Balada e Danit, sikurse edhe të tjerat i flet një dashurie që ka përfunduar me ndarje dhe me vuajtje. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=FYCVG6VFbqg

Artikuj të ngjashëm