Pas rikthimit me “Ku je”, Marigona premtojnë edhe një këngë

By

Kishte kohë që s’kishim dëgjuar nga ta dhe tani grupi i famshëm kosovar Marigona, surprizuan fansat e tyre me një këngë të re.

“Ku je”, është një këngë shumë e bukur, baladë dashurie, me një klip modest, tamam ashtu siç e deshën Marigona.

Për Prive, Vullnet Sefaja, javën që lamë pas ka folur për projektin e ri, megjithatë ai ka thënë se këtë nuk e konsideron një rikthim, por vetëm kanë sjellë një këngë të re, sepse muzikë ata kanë bërë gjithmonë.

“Ku je”, s’do të jetë e vetmja, pasi që do sjellim edhe këngë të tjera”, ka thënë Sefaja për Prive.

Ndiqeni intervistën në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm