Pak pas ndarjes nga ish i dashuri, modelja e njohur lidhet me një 19-vjeçar

By

Pak pasi u nda nga ish i dashuri, modelja e njohur ka gjetur dashurinë e re.

Blac Chyna tani është në lidhje me boksierin 19-vjeçar, Devin Haney.

Burimet kanë treguar për TMZ se 30-vjeçarja dhe Devin, 19-vjeçar, janë në lidhje prej rreth 2-3 muaj, pasi ai e kontaktoi atë në Instagram.

Ata shpejt filluan të takoheshin me njëri-tjetrin.

Pak javë më parë, u zbulua së Blac Chyna dhe i dashuri i saj, YBN Almighty Jay, u ndanë pas disa muajsh në lidhje.

Image result for blac chyna and devin

Artikuj të ngjashëm