Dalin fotot: Ja si është dukur Arta Nitaj në mbrëmjen e maturës

By

Arriti të fitoj vëmendje të madhe për një kohë të shkurtër.

Me rolin në serialin e njohur ‘O sa mirë’, Arta Nitaj u bë top figurë në portale dhe rrjete sociale.

Por, pak është folur dhe është parë nga periudha para famës.

Një pjesë të këtij segmenti, ua zbulojmë ne përmes fotografive të mëposhtme.

Si dukej Arta Nitaj në mbrëmjen e maturës?!

Prive.al ka arritur të siguroj disa fotografi që e shfaqin bukuroshen si maturante, duke i japur përgjigje edhe thashethemeve mbi ndërhyrje, të cilat i ka mohuar vazhdimisht.

Vlerësojeni vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm