Rita Ora shfaqet krah burrit të preferuar të mijëra vajzave (FOTO)

By

Kur u shfaq pranë boksierit britanik Conor McGregr, ajo u kryqëzua nga fansat, të cilët ia kujtuan Rita Orës se ai është një burrë i lidhur dhe se ka fëmijë.

Mirëpo Rita Ora nuk e çau kokën për atë punë, e edhe pse numri i komenteve negative po shkonte në infinit, nuk reagoi, nuk e fshiu fotografinë nga Instagrami, por përkundrazi, vazhdoi me të vetën.

Këngëtarja krijoi edhe më shumë huti, kur në Instagram publikoi një fotografi me këngëtarin Andreë Watt.

last night

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Por s’ka rëndësi se me kë i kaloi netët që lamë pas, kur sonte ndodhet me njërin prej burrave më të dëshiruar në botë.

Ora është fotografuar me këngëtarin Ricky Martin e edhe me modelen e famshme Adriana Lima, në një event në Neë York të Shteteve të Bashkuara, /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm