Këto janë 10 gjërat që nuk i keni ditur për Gent Fatalin (VIDEO)

By

Gent Fatali, disa muaj më parë i ka zbuluar 10 gjëra të cilat nuk i keni ditur për të.

Reperi tregoi gjëra interesante dhe në mesin e tyre tregoi edhe rolin e të dashurës së tij Rozafës, në Instagram.

Çfarë bën ajo për të dhe çfarë i ka ndodhur Gentit gjatë viteve, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm