Ilir Shaqiri shfaqet shumë ndryshe në këngën e re

By

Këngëtari i mirënjohur Ilir Shaqiri ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

Kënga i dedikohet Harun Aliut dhe ngjall emocion si çdo herë tjetër nga interpretimet e Shaqirit.

Në videoklip, këngëtari shfaqet më ndryshe, me mjekërr të lëshuar çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

Kënga e plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm