Alban Ramosaj pozon i zhveshur, në sy bie vathi në… (FOTO)

By

 

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj, ka pozuar sërish gjysmë i zhveshur.

Artisti hyri në Instagram për të postuar një fotografi të tij në të cilën përveç që shihet gjysmë lakuriq, ka bërë një ndryshim edhe në flokë.

Ai është bërë biond dhe ne themi se kjo pamje i shkon shumë.

Mirëpo, neve na ra në sy një vath në thithkën e gjoksit të djathtë.

Kjo nuk  është hera e parë që Albani pozon në këtë mënyrë. Madje këngëtari, muaj më parë ‘theu’ internetin duke publikuar një fotografi NUDO nga mbrapa./Prive.al

View this post on Instagram

SuperSayian.jpg

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Artikuj të ngjashëm