Ia ngatërruan vëllain për të dashurin, revoltohet me mediat modelja e famshme shqiptare

By

Imazhet me t vëllain të publikuara në rrjetet sociale, kanë nxitur raportimet se ai është personi i saj i zemrës.

Modelja e famshme shqiptare Diana Avdiu, nuk e ka duruar dot këtë fakt dhe është revoltuar me mediat që kanë shkruar për të.

Image result for diana avdiu

Avdiu që së fundmi ka publikuar në rrjetet sociale fotografi me të vëllain e saj, kërkon nga shtypi rozë që të bëjë më shumë hulumtim se kush është djali krah saj, dhe ta kuptojnë që ai është i vëllai.

“Të nderuar, përderisa zemrat e shoqëruara në çdo fotografi i keni pa jam e bindur që edhe emrin afër atyre zemrave e keni kliku dhe shihet mbiemri i mashkullit Avdiu. Kjo gjë e cila nuk ju mjaftoi për të ditur që është vëllai im, tregon që së paku jemi kushërinj”, ka shkruar Avdiu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm