Sa herë e ka përjetuar depresionin? – Flet Ridvan Murati (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër “60 sekonda” në Prive i ftuar ishte Ridvan Murati.

Ai u përgjigj në pyetjet provokative të Prive-s dhe ndër të tjera tregoi se a e ka përjetuar ndonjëherë depresionin.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm