Dafina Zeqiri na prezantoi një tjetër anë të të dashurit, DJ Geek

By

Pas ribashkimit, Dafina Zeqiri po jeton ditët më të bukura të dashurisë më Dj Geek, që është edhe bashkëpunëtori i saj.

Dhe Dafina, që po rikuperohet nga operimi i vështirë në gju, po llastohet nga i dashuri i cili edhe gatoi për këngëtaren. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau një fotografi të pjatës që ai i kishte përgatitur.

“Një DJ që di të gatuajë”, shkruan ajo në postimin e ndarë.

Në anën tjetër, këngëtarja këtë javë ka nisur xhirimet për videoklipin e ri të këngës “Duro”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm