Mendonim se ushtron shumë me trupin që ka, por Kim Kardashian në palestër bën të kundërtën

By

Bel i hollë, duar me muskuj e vithe të formësuara janë rezultatet e palestrës për shumë kë!

Por jo për Kim Kardashian që për nga gjenetika është e bekuar me një fizik të dëshiruar nga shumë kush. Megjithatë, pasi lindi dy fëmijë, asaj iu desh të punonte shumë me linjat që të vinte në formë dhe t’i hiqte kilogramët e tepërt.

Image result for kim kardashian

E meqë tani ka arritur të bijë në 54 kilogramë, bukuroshja e famshme amerikane po ia del që në palestër të vë edhe një gjumë në sy.

Ajo ka publikuar në Instastory të saj një fotografi, ku shihet duke marrë një sy gjumë përderisa rreth vetes ka peshat dhe mjetet e tjera të palestrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm