DAFINA ZEQIRI ME DY KLIPE TË REJA (FOTO)

By

Të gjithë po e presin këngën më të re të Dafina Zeqirit që do të publikohet shumë shpejt. Ky projekt që vjen në bashkëpunim me Dj Sardin është finalizuar dhe brenda pak ditësh do të jetë gatim për lançim.

Por kjo nuk është risia e vetme e Duffyet, ndryshimi në lookun e saj që është përfolur shumë gjatë kësaj jave ka një arsye.

Dafina po realizon një tjetër videoklip por jo me produksion. Ajo ka zgjedhur fotografin Arton Humolli për një klip ndryshe me vetëm një kamerë.

Kjo këngë do të lançohet disa javë pas bashkëpunimit me Sardin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm