Tymos hashash me nënën – këngëtarjae famshme e thotë publikisht

By

Ajo gjithmonë ka ditur ta marrë vëmendjen e publikut dhe kështu bëri edhe në një intervistë me revistën The Sun.

Këngëtarja e aktorja e famshme,Miley Cyrus, ka folur në një intervistë për këtë revistë gjatë udhëtimit të sajnë Londër javën e kaluar, ndërsa ka bërë ca deklarata interesante.

Image result for miley cyrus

Cyrus ka thënë se i është rikthyer tymosjes së marijuanës dhe se shpesh tymos me nënën e saj e cila ka qenë shtytësja kryesore që ajo t’i rikthehet konsumimit të kësaj substance narkotike.

“Ne kemi tymosur gjithmonë bashkë, edhe atëherë edhetash”, ka thënë Miley. “Nëna ime më riktheu. Kur jam duke punuar nukmendoj se jam në kapacitetin tim më të mirë intelektual, kështuqë nuk tymos kur punoj”, ka thënë Cyrus.

Image result for miley cyrus and her mom

Artikuj të ngjashëm