Dafina Zeqiri e ndez skenën live në New York (VIDEO)

By

Po jeton jashtë Kosovës që pothuajse në vit, në ndjekje të një karriere ndërkombëtare.

Dhe Dafina Zeqiri është në rrugë të drejtë për këtë ëndërr të madhe.  Mbrëmjen e kaluar ajo ka dhënë një koncert në New York si e ftuar speciale.

Instagrami i saj është mbushur nga video të interpretimit të Dafinës në skenë, ndërsa këngëtarja dukej e thjeshtë në paraqitje, e veshur tërësisht në të zeza dhe me atlete.

Ajo ka performuar muzikë të gjallë, duke dëshmuar që ka goxha talent, përderisa para shfaqjes ka marrë bekimet e nënës së saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm