Vjen lajmi i madh: Flori sot…

By

Ka disa ditë që është sëmurë dhe s’po mund të zgjohet nga shtrati. Për këtë arsye madje anuloi edhe pjesëmarrjen në koncerte, me urdhër të rreptë të mjekut të tij.

Por vetëm një gjë s’mund ta ndali Flori Mumajesin.

Kur vjen puna te këngët e reja, ai nuk e njeh sëmundjen. Bashkë me djemtë e grupit të tij, Klajdin e Brunon, Flori e ka bërë të ditur që do e publikojë këngën e re.

Sot është dita kur kënga e tyre me titullin “Karma” do lansohet, përderisa Flori vazhdon të jetë i sëmurë me një therje në gjoks. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm