Alba i kërkon sqarim Blerandos, ky i fundit vazhdon ‘lojën e njëjtë’

By

Dy konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Blerando kanë biseduar me njëri-tjetrin, për raportin mes tyre.

Alba i ka kërkuar Blerandos që të sqarohen se përse nuk po flasin.

Por Blerando ka vazhduar me lojën e njëjtë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm