Gjendja shëndetësore ia pamundësoi Gjikos performancën në Podujevë

By

Mbrëmë, Gjiko, ishte i rezeveruar të performonte në një nga klubet e Podujevës, mirëpo, reperi nuk kishte mundësi të shkonte për shkak të gjendjes shëndetësore.

Përmes një instastory, ai tregoi se ishte i ftohur dhe ky ka qenë shkaku që ai nuk ishte i pranishëm në këtë qytet.

Por, mesa duket sot Gjiko po ndjehet më mirë pasi sapo bëri njoftimin se sonte ka koncert në një klub në Gjakovë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm