Çka mendon Atifetja për martesat e së njëjtës gjini? (VIDEO)

By

Atifete Jahjaga ka folur për martesat e së njëjtës gjini.

Ish-presidentja e shtetit ka rrëfyer edhe shumë gjëra të tjera për jetën e saj dhe profesionin.

Çka, qysh e tek i kuptoni përmes videos më poshtë ku i gjeni 50 përgjigje të Jahjagës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm