Dafina ‘përqesh keq’ Kidën në postimin e fundit në Instagram

By

Ka ndodhur më shumë se sa do të duhej që dY artistë bashkëpunues të ftohnin raportet pas një hiti që sollën për publikun.

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë ironizuar të gjithë kolegët e tyre që e bëjnë këtë gjë.

Në videon e postuar në Instagramin e saj, Dafina shfaqet teksa “tallet” dhe imiton Kidën në këngën e tyre të re.

Shihni videon e mëposhtme që do ju bëjë të qeshë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm