Ledri përlotet për performancën e mbrëmshme në Sunny Hill (VIDEO)

By

Përveç Gashit i cili ndezi skenën e Sunny Hill Festival, mbrëmë në parkun e Gërmisë, njësoj bëri edhe Ledri Vula.

Reperi shqiptar krijoi një atmosferë të paharruar me hitet e tij të cilat numërojnë miliona klikime.

Për pritjen që iu bë nga publiku, Ledri publikoi një video teksa këndohej një zë “U harrum” dhe pikërisht në këtë moment ai u përlot.

Poshtë videos së postuar në Instagram, ai vendosi një emoji duke u përlotur pasi publiku po shijonte çdo fjalë dhe çdo tingull të reperit.

Ndiqeni më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

😭

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm